Часпром Піднебесної: Invicta

38

Часпром Піднебесної: Invicta

Звичайно, Invicta не може вважатися 100%-ної китайською компанією: вона взагалі зареєстрована в США. Але більшість годин збираються в Китаї. Invicta Watch Group була заснована у Флориді, США, в 1991 році. Випускає годинник під брендами Invicta, S. Coifman, Potger-Pietri, Activa, Brizo, Cacciato & Joss, Pastorelli і Technica.

Як це часто буває, компанія Invicta має довгу історію. Заснована була Рафаелем Пікаром в Швейцарії в 1837 році. Навіть після Другої світової війни марка була досить популярна і пішла до дна тільки в кінці 70-х після початку кварцової революції. У 1991 році бренд був викуплений. Нові Инвикты були, в основному, з автоматичними механізмами і добре продавалися в Латинській Америці. У США годинник також стали привабливими завдяки вдалому міксу з швейцарського походження, низької ціни і механіки. Компанія заявляє, що нинішнім бладельцем бренду є нащадок Пікара — Эйял Лало.
Лінійка годин у компанії досить широка і включає в себе як власні оригінальні дизайни, так і хомажи. Годинник збираються в Швейцарії та Китаї, відповідно, ціновий діапазон досить широкий: від бюджетних кварцових до сертифікованих хронографів. Левова частка виручки припадає на годинник, зібрані в Китаї, тоді як моделі Swiss Made потрібні для того, щоб зберігати певний престиж марки і допомогти їй виділитися серед численних конкурентів.

Основні механізми — від Miyota, хоча останнім часом з’являються і механізми від Seiko. За деякими даними, є і китайські механізми. Кварцові — від ЕТА, зібрані в Швейцарії або Таїланді, а також від Ronda. У деяких марках, таких як Technica, використовуються китайські механізми. Як правило, у відношенні годинників Swiss Made від Инвикты можна з деякою часткою умовності (див. нашу статтю про Swiss Made, компанія FHS не входить) говорити про те, що вони швейцарські, по іншим — це збірка в Китаї. Ця збірка досить якісна, основний постачальник — Sea-Чайка.