Часпром Піднебесної: Obris Morgan

93

Obris Morgan — гонконгський виробник годинників. Компанія була заснована в 1997 році і в цілому вигідно відрізняється від інших китайських годинникарів тим. що в її ассоритменте не тільки набили оскому хомажи і годинник «на варіацію». Є і власні цікаві моделі, які не мають близьких аналогів на годинному ринку. Більшість моделей — в стилі мілітарі з автоматичними механізмами. Якість виготовлення дуже хороше. Одне з кращих в Китаї. Цінник — більш ніж гуманна — від 150 до 250 доларів за годинник, що знаходиться на одному рівні з численними китайськими годинами, які, найчастіше, значно гірші за якістю.

А, втім, пройдемося по парі моделей.

Ось, наприклад, модель Branco ціною в 230-240 дол. в залежності від корпусу (титан або титан з PVD). Всередині — японський автомат Мийота (надійно), скло — сапфір (з AR-покриттям), водонепроникність 200 м і ремінець з італійської шкіри. Непогано? Дуже навіть. Хто ще з китайців робить щось подібне за таку ціну? Роблять так. Але не з унікальним дизайном, як Obris.

Приблизно в тому ж дусі і інші моделі. Ми плануємо познайомитися ближче з кількома з них. А поки — ще одна модель — Helmuth. Що приємно, компанія не намагається виглядати як щось made in germany або swiss made, а чесно скрізь пише, що це Гонконг.

Ну і вибір getat.ru — Dietfried.