Colomer & Sons з Іспанії

68

Іспанську марку Colomer & Sons знають небагато. Сайт компанії — виключно іспанською, з потенційними покупцями вони також спілкуються іспанською. PayPal не приймають, а ПДВ з вартості замовлення не віднімають — просто дають відповідну знижку.

Тим не менш, колекція у Colomer & Sons (власник — Гонсало Коломер) досить-таки цікава. Це ще одна марка, яка активно використовує китайські механізми, запасні частини і елементи дизайну. Проте є і свої власні напрацювання.

Дивлячись на модельний ряд Colomer & Sons відразу ж можна «знайти» кілька годин в стилі Seagull, інших китайських брендів подешевше, у продажу модель «1963» (!). Очевидно, Гонсало активно взаємодіє з китайськими фабриками, на яких активно закуповуються численні китайські виробники хомажей. На це натякає водозахист 5АТМ (тільки так і не вище).

Ціни не сказати, щоб низькі. Однак питання в якості. Нам не вдалося відшукати реальних фотографій і реальних відгуків, так що щодо якості сказати поки що нічого не можна.

Зате є ось такі от цікаві варіанти дизайну — з колекції 2013/14 року. І, що також заслуговує інтересу, компанія використовує механізми Seagull, наприклад, ST1940, ST25.

Ponte Dei Sospiri XVII. Це годинник з корпусом діаметра 42 мм, механізм Sea-Чайка ST25, сапфірове скло, ціна 295 євро з урахуванням податку. Гарантія 10 (!) років — як і на всі інші моделі.

Colomer & Sons Ponte

Або ось ще модельки

caravaggio_base Colomer & Sons White Dialed Chrono ST1940campidoglio_basebl capbo_base

Коротше кажучи, є на що подивитися.

http://www.colomerandsons.com/relojes.html