Deep Blue World Diver GMT: недорогий годинник дайвери з Америки

98

Deep Blue World Diver GMT: недорогий годинник дайвери з Америки

Deep Blue Watches — американська компанія з Нью-Йорка. Спеціалізуються на дайверських годинах. Власне, фокус компанії — на водозащите. Всі годинники, крім годин костюмного типу, мають водозахист мінімум 500 м. Костюмний варіант — дуже красиві Fleet Admiral в стилі Raymond Weil — має захист 100 м. до Речі, ці годинники — єдиний дійсно хомажный продукт компанії. Всі інші моделі щодо самобутні, наскільки це в принципі можливо для типових «дайверів».

Як це часто буває, компанія закуповує комплектуючі по всьому світу, тому механізми — від квартцевых Miyota до механічних ЕТА. Цінники вельми гуманні, від 300 дол. до 1500 дол за хронограф з ЕТА 7750.

Продуктова лінійка досить широка. Ми почнемо розповідь про компанії з очною з найдешевших моделей — WORLD DIVER GMT 500, яка коштує 300 доларів плюс 80 дол. доставка. (До речі, Deep Blue практикує щотижневі знижки на обраний продукт, так що практично всі моделі можна час від часу купити на 50 дол. дешевше). При цьому не забувайте просити оформити доставку не FedEx-му, а USPS, не то потрапите на розмитнення.

Ну, ми відволіклися. WORLD DIVER GMT 500 має значний корпус розміром 46 мм, та ще й у формі «подушки». Висота — 15 мм, браслет — 24 мм. Кілька варіантів фарбування циферблату — синьо-червоний, чорно-синій або чорно-помаранчевий. Механізм Miyota FS16 Chronograph GMT Quartz. Обертовий безель з написами міст — під сапфіровим склом. Індикатори годин, хвилин, секунд, дати, хронографія і стрілка GMT. Всі головки загвинчуються, мітки на безель сталеві, виглядають дуже круто. Водозахист — 500 м. Суперлюминова. На звороті — глобус.

На наш погляд, конкурентів у моделі за таку ціну дуже мало. Хіба що японські варіанти, які вже трохи набили оскому. Все інше, продукції невеликих фірм, або коштує істотно дорожче, або помітно простіше і гіршою якістю.

yhst-11234668104341_2246_9566926