Годинник EYKI 8453. Перший погляд на годинник за 500 рублів

67

Огляд дешевих китайських годин EYKI 8453

Отже, товариші, ми дісталися до чергового продукту з серії «дешеві китайські годинники». На цей раз це годинник під брендом EYKI, вельми популярного і відомого на теренах колишнього СРСР. Продукція компанії активно продається як в пристойних місцях зразок Ebay, так і на всіляких китайських Made In China, Taobao і т. п. Ми ризикувати не стали і замовили на Ebay, щоб у разі чого мати можливість «віддубасити» продавця і дати йому негативний відгук. Ну і, цивизилованный вебсайт Ebay все ж як-то набагато приємніше і зрозуміліше всяких Taobao (не вважайте за рекламу, але це дійсно так: пошук товару, довіра, посередники — і це при практично однаковій ціні).

Так ось, через 2 тижні після замовлення (Пошта Росії, що з тобою? ?? годинник прийшли. Як і було обіцяно, без упаковки. Ну загалом, коробочка, всередині поліетилен з пухирцями, все в цілості й схоронності. Самі годинник у пакетику з лого Eyki.

IMG_4529 IMG_4531

Порадувало те, що на годиннику була бирка. Це нехарактерно для китайців (крім заводських годин). На самих годинах на задній кришці номер, а також наклейка з цифрами. Ймовірно, ми маємо справу з фабричною продукцією. Це радує.

IMG_4543

IMG_4532 IMG_4533

Отже, годинник з назвою Luxury Men і так далі. Назви немає. Ймовірно, єдине. за що можна зачепитися, це номер. Так що нехай буде Eyki 8453.

ТТХ такі:
Діаметр корпусу 43 мм
Вага 50 грам
Ширина ремінця 20 мм
Водозахист 3 АТМ
Механізм — кварцевий S. EPSON AL331H
Ремпшок — шкіра (ну, це з натяжкою)
Ціна — 530 рублів з доставкою ($17)

Загалом, годинник відверто дешеві.

Але що вони з себе представляють.

Корпус. Зроблено акуратно, про стали тут мови не йде, навіть традиційної для китайців написи Stainless Steel немає. Зате чесно. Внутрішні площини вушок не дуже рівні.

IMG_4534 IMG_4537

Ремінець. Теж зроблено акуратно, шви рівненькі, никти не стирчать. М’який. Ймовірно, кожзам. Ну, таких ремінців в Росії навалом, зазвичай ціна їм 200-300 рублів і вони гордо іменуються «іспанськими» або навіть «італійськими».

IMG_4542

Циферблат. Гарний, акуратний циферблат, досить складної конструкції. Годинники показують власне години, хвилини і секунди. А також день тижня й день місяця. Ці робочі функції. А от внутрішній безель, як і верхня заводна головка бутафорні. Вони не працюють, просто для «краси». Не акуратно нанесений логотип компанії — на ньому точки.

IMG_4539 IMG_4540IMG_4541

Скло — мінеральне, трохи випукле.

IMG_4547 IMG_4546

І, що найцікавіше, вони світяться в темряві. І не просто стрілки, а і ділення на циферблаті! Таке рідко встречишь навіть на Парнисах за 3-4 тис. рублів. Дивно, годинник в темряві світять краще Сходу Амфібії, який зараз у нас на тесті. Мабуть, цей факт переважує точки на логотипі ??

IMG_4549

В цілому, незважаючи на загальну акуратність, годинник, звичайно ж, не виглядають дорогими. Виглядають, може і не на 500 рублів, але і не на 3 тисячі. Здивуватися їм зможе хіба що ваша бабуся або однокласники 5 «Б». Для дорослого мужика такі не підійдуть, краще взяти Схід або Parnis, хоча вони в рази дорожче. Кому такі годинники? Наприклад, для дитини-підлітка. Або як годин-«настрій», надягати кожен раз різні години під нову футболку. Або тим, хто принципово шукає дешеві годинники, які не шкода. З іншого боку, за 500 рублів (це з доставкою) це просто прекрасний варіант. Особливо якщо ставитися до них як до фешн-продукту.

IMG_4545