Годинник на Kickstarter: Atlantis

51

Зараз всі стають годинникарями. А що — узяв буклет китайських виробників, вибрав відповідні деталі, накидав свій незабутній логотип, сторгувався з китайцями, обговорив ціну за мінімальну партію в 100 штук — і вуаля!

Втім, гроші є не у всіх. А ще немає гарантії того, що годинник взагалі хто-небудь купить. І будеш потім сидіти з цими 100 годинами. Роздавати друзям?

Вихід є. Краудсорсинговые майданчики типу Kickstarter дозволяють вам не тільки реалізувати дитячі мрії, але і тупо підняти бабла, продавши годинник з невиразним дизайном, але зате «схожі на …», або не требущие найму дизайнера, благо у китайців дуже широкий вибір готових запчастин.

Сьогодні у нас черговий проект з Кикстартера. Це The Atlantis. Причому гордо вказується, що це — An American Built Automatic Dive Watch. Ну, що таке American Built, ми промовчимо. Швидше за все, кришку завинтят де-небудь в Оклахомі, а годинник-то прийдуть, самі розумієте, звідки.

Все як годиться: на сторінці опису в Кикстартере розміщені зворушливі картинки «дизайну», а також фотографія Downtown Sidney Illinois — мабуть, десь там, в одному з сараїв і куються справжні американські годинники…

Власне, виробник — Smith & Bradley — спочатку гордо вказує, що «проводити години в Америці — не просто слоган». А потім пише, що механізми від Сигулл, а деталі — з усього світу, ну а збірка в цьому самому Іллінойсі.

Загалом, годинник ці діаметром 44 мм, суперлюминова, водозахист 200 м, сапфірове скло, механізм Sea-Чайка ST2130. Ну і ціна від $350 + $35 за доставку. Це поки що, далі буде $400.

На циферблаті — USA BUILT, круто звичайно, але не зовсім чесно. Циферія, до речі, виглядає зовсім плоским, як і написи.

Проект вже зібрав потрібну суму ($20000), так що годинник будуть запущені у виробництво після закінчення періоду збору коштів (13 лютого).

4db79ea9cfc54c1d14ce19a46844fd7d_large 58d044c2df1e1f53d28145a683a73c1f_large