KHS Tactical Gear: годинник спецназу з Німеччини

63

Виробників «армійських» годин досить багато. Найвідоміші — це, зрозуміло, Luminox. Однак для когось Люминокс — попса.

І тут на допомогу приходить ряд виробників другого плану. Один з них — німецький KHS Tactical Gear. Фірма виробляє не тільки години, але й футболки, бейсболки, ремінці. KHS заявляє про те, що є постачальником годин в ряд спецпідрозділів Німеччини. Ми цю інформацію підтвердити не можемо, але в разі появи подробиць, повідомимо.

Втім, головний продукт все ж години.

Компанія розташована в Німеччині. у містечку Muelheim an der Ruhr. На сайті є повна адреса, так що це не «азіатська конторка з абонентською скринькою в Берліні», як часто водиться, а реальна німецька контора. Що ще краще, у компанії є реальний магазин, який працює з 10 до 17.00, все як годиться ситної Європі. Адреса сайту — khs.net

Модельна лінійка досить широка — близько 10 видів. Більшість з них — варицаии на тему Люминокса, є парочка електронних годин, варіації на тему Hamilton, годинник в титановому корпусі… Є і своє. Сама цікава модель — XTAC.

Практическаи абсолютно чорні годинник з білими стрілками і невеликими мітками. А-ля годинник спецназу, з ремінцем на «липучці», зі сталевими або титановим корпусом, швейцарським кварцом і тритиевыми мітками (H3 trigalight). Діаметр 45 мм, скло сапфір. Водозахист, на жаль. лише 3 АТМ, що дуже слабо, тим більше для військових годин. І це з урахуванням ціни від 289 євро до 659 євро (з податком). Правда, інші моделі фірми вже мають нормальну водозахист. як правило, до 20 АТМ.