Кращі годинники 2011 року по версії Getat.ru!

49

У світі багато часових рейтингів. У Getat.ru буде свій. Особливий. Непафосний.

У нас в рейтингу тільки «народні» годинник з Піднебесної!

Отже,

Кращі пілоти 2011 року — Parnis Big Pilot Automatic Power Reserve Gray Dial. Головна особливість — індикатор запасу ходу. Класичний розмір — 47 мм. І — просто чудовий сталевий сірий циферблат!

Найкращі дайвери 2011 року — Marina Militare 47mm Swan Neck Superluminova (Getat). Фантастично красиві годинник від Getat. Суперлюминова, сапфірове скло, Unitas Swan Neck і відмінний ремінець.

Кращий спортивні годинник 2011 року — Glitterati Chronograph 2135. Якісний механізм, супер-оздоблення шкіри на ремінці, сапфірове скло і неповторний стиль!

Кращі складні годинник 2011 року — TAO — 190. Чудовий зразок якості і стилю. Для того, щоб зробити гарний хомаж. не обов’язково повторювати «ісходник» на 100%. Це і зробили ТАО. Годинник з GMT, датою, днем тижня і місяцем, а також індикатором день/ніч. Складні, але на відміну від багатьох конкурентів — дійсно якісно зроблені годинник.

Кращі класичні годинник 2011 року — ТАО — 053. І знову ТАО International. Дуже якісно зроблені годинник, декорований механізм і витончений стиль.

І, нарешті, кращі години 2011 року по версії Getat.ru —

ТАО — 190 !