Кращі хомажи для новорічної вечірки за версією getat.ru

49

Новий рік — це завжди обыльное застілля, веселощі, танці, часто — лазні, ковзани та інші, більш екстремальні заняття. Хороші дорогі годинники можна розбити, втратити, облити шампанським.

Тому часто краще надіти недорогий, але добре виглядає хомаж.

Який?

1. Повинна бути більш-менш дієва водозахист.
2. Відсутність ускладнень.
3. Якість виготовлення — висока.
4. Стиль casual, люминова — це плюс.

Водозахист — найслабше місце для більшості китайських хомажей. Вона фактично відсутня. Іноді в одних і тих же годин (але зібраних різними «виробниками») абсолютно різна водозахист: одні пройдуть море і душ, другі — здохнуть після миття посуду. Тому визначимо, що у годинника повинна бути формальна здатність перешкоджати проникненню води: загвинчується задня кришка і загвинчується заводна головка. «Скоба» в Marina Militare вважається за захист.

Ми пропонуємо два основних варіанти.

Отже, перший хороший кандидат — Parnis Oyster. Солідно виглядає, формальна водозахист є. Хомаж Ролекса — одні з найпопулярніших годин. Проте вибрати що-небудь з Invicta теж можна: там ви отримаєте водозахист, але заплатите трохи більше. Правда, сапфіра вже не буде. Хочете дорожче — беріть хомаж «Субмаринера» від Steinhart або Christopher Ward! Там буде все, тільки за істотно більш високою ціною.

Номер два в списку — Marina Militare. Якщо це Тат’івський варіант, то зазначимо яскраву суперлюминову, початкову водозахист і загальна висока якість виготовлення. Великі, яскраві і істинно чоловічі годинники. Варіант дорожче — Magrette Moana Pacific PVD (не те щоб хомаж, але з мотивів), або щось з LUM-TEC, правда це вже під 20 тис. руб.