Крістофер Уорд

56

Ден (Getat.ru): пам’ятаю два роки тому коли я купив свою першу Крістофер Уорд дивитися (С70 Россо Корса), хо була зовсім маленькою компанії. З тих пір модельний ряд значно виріс. Тепер ви виробляєте кілька моделей цінового діапазону «вище середнього». Та ви продаєте 20000 годин на рік. Що далі?

Кріс Уорд: Міжнародна експансія є нашим першочерговим завданням, ми хочемо запропонувати сайти на різних мовах і торгівлі в інші валюти, так що процес покупки для клієнта, що набагато простіше.

Ден: хто є основними конкурентами хо?

Кріс Уорд: ми бачимо всі елітні годинники, як конкуренція, і це стосується не тільки швейцарські, але і німецькі , японські і т. д.

Ден: а які основні цілі компанії?

Кріс Уорд: продовжувати розвивати пропозицію, яка пропонує по-справжньому велику цінність для наших клієнтів щодо решти ринку. Зберегти без посередників підходу і зміцнити наші пропозиції обслуговування клієнтів етику і ланцюжки поставок.

Ден: дорогі моделі використовуються для підняття статусу (але залишаються в сегменті до 500-600 фунтів), або CW хоче увійти в люксовий сегмент?

Кріс Уорд: ми вважаємо, що ми вже в Преміум-сегменті… годинник які ми продаємо на 2450 з будь-якого іншого швейцарського бренду на циферблаті обійдеться як мінімум в 5 разів, що… це не цінник, який визначає, чи є це предмет розкоші чи ні.

Ден: або це демонстрація того, що ви можете робити складні годинник за доступними цінами?

Кріс Уорд: ми, звичайно, продемонструвати, що з нашими більш складних моделей… пригающій годину і один штовхач наприклад. Але ми також продемонструємо це на нижньому кінці 300 до 500 ? наші годинники кожен біт так добре, як деякі інші швейцарські бренди, які вважаються на ринку розкоші…. Я б не надто зациклюватися на ціні.

Ден: ви плануєте відкрити представництва в інших країнах?

Кріс Уорд: в той час, що може статися… у короткостроковій перспективі ми будемо зміцнювати в Швейцарії і Великобританії.

Ден: а як щодо вашого власного руху?

Кріс Уорд: це було б цікаво не це… якщо я тобі скажу, от наші плани, швидше за все, мені доведеться тебе вбити.

Ден: Азіатський руху?

Кріс Уорд: на даний момент ми вважаємо, що однак швейцарські механізми все ще набагато краще, якщо б була розвитку азійських країн, що нам сподобалося, ми вважали б… на даний момент нічого не цікавить…ні китайська чи Японська. Ми, звичайно, не потрапив в гру адаптації китайських рухів і називати їх швейцарські… інших брендів не може мати моралі .. але ми робимо.

Ден: до речі, чи побачимо ми «Зроблено в Англії» назва на ваші годинник?

Кріс Уорд: Можливо ….але, напевно, не я мого життя… я не вірю, що закрутивши задню панель в одному з міст Англії, а подивитися, що ще є Швейцарський механізм всередині повинні бути названі зроблено в Англії…. Розроблений в Англії …так, або фірмову назву в Англії так, але в Англії… давай!.. кого ми намагаємося дитина.

Ден: будь ласка, кілька слів про наступної моделі.

Кріс Уорд: ми тільки що випустили дуже успішний зчеплення автотранспортних спортивні годинник включаючи новий Bluebird… це дуже цікаво і поки ми не звільнили стрибає годину МК2 були одні з найшвидших продавців ми коли-небудь мали.

Ден: і останнє. Які нові С9 стрибає годину для тебе значить?

Кріс Уорд: новий стрибає годину, проте з моменту його запуску, і, боюся, ми не зможемо встигнути за попитом. Однак, як це обмеженим тиражем всього в 250 штук… ми в кінцевому підсумку наздогнати. Не те щоб ми скаржимося, звичайно! З найкращими побажаннями удачі з вашим сайтом.

c9jhmk2_k_hero