Китайський люкс — Chinese Timekeeper («живі» фото!)

116

12 грудня 2013

Ось і прийшов час написати про повноцінної люксової китайської марки — The Chinese Timekeeper (CTK). Заснували її низку китайських і швейцарських підприємців, і ось вже в 2012 і 2013 роках марка виставлялася в Базелі. Причому, поряд, наприклад, з Urwerk та іншими престижними незалежними брендами. Головний офіс компанії розташований у Гонконгу, збірка проводиться на материку, в Шеньчжень, механізми використовуються від Hangzhou Watch Company. При цьому CTK допрацьовує ці калібри, а також прикрашає їх ручним гравіюванням.

В якості логотипу на циферблаті зображений Сун Су — видатний китайський астроном, який створив баштові астрономічний годинник, рухомі водою.

Sapphire320

Потрібно сказати, що дизайн годинника є такою собі сумішшю Сходу і Заходу, CTK цурається запозичень. У колекції 2013 року — 5 моделей в одному корпусі, який відрізняється чотирма болтами рантом. Корпус при цьому зроблений за образом китайської пагоди, складається з 4-х кілець. Розмір корпусу — 44 мм

Case320

Dials320_1CTK18_-_White_Jade_Automatic_-_Black

Дуже незвичайна і красива бакля ремінця.

Buckle320

Ієрогліфи на циферблаті на деяких моделях позначають рік (наприклад, Рік Змії) або годину (година тигра), і т. п. Всі версії лімітовані.

Screws__Tubes320

Вартість — від 2 до 5 тис. євро і вище. Купити годинник можна з сайту компанії.

CTK18_-_CloseupCTK_15_-_Half_Full_(Black)_-_LR_1

UPDATE. Кілька «живих» фото: годинник і правда заслуговують найпильнішої уваги.

chinese timekeeper chinese timekeeper2 chinese timekeeper3 chinese timekeeper4 chinese timekeeper5 chinese timekeeper6 chinese timekeeper7 chinese timekeeper8 chinese timekeeper9 chinese timekeeper10