Магазини ремінців для годинників

59

Шкіряні, каучукові ремінці та браслети для годин: де краще і дешевше придбати

Я люблю незвичайні, немас, неширпотребные красиві ремінці ручної роботи. Після покупки годин дуже часто вставет питання, який ремінець до них купити. Можна фірмовий (якщо це дорогий годинник), але вони, найчастіше: а) дорогі і б) одноманітні. Можна дешевий в будь-якому магазині, але це моветон. Можна купити який-небудь європейський, але вони, в більшості своїй, нічим примітним не виділяються. А душа, наприклад, просить чогось такого. І тоді ка виручку приходять кастомизаторы. Майстри, які роблять ремінці на замовлення по різні моделі годин з найрізноманітніших матеріалів. Таких небагато. А тих, хто заслуговує довіри, зовсім мало.

У цьому розділі ми будемо розповідати про невеликих «кастомних» виробниках ремінців для годинників. Зрозуміло, і про хороших магазинах. які продають ремінці для годинників.

Огляд шикарного ремінця від ColaReb

Я довго вибирав собі ремінець для годинника Zenith і, нарешті, знайшов. Як ви знаєте, кілька місяців тому я придбав вінтажні Zenith Espada 80-х років, діаметр яких 35 мм, хоча через форми корпусу вони здаються трохи крупніше.

Огляд трьох ремінців від Yuran Straps ручної роботи

У нас на огляді знову hand-made ремінці з Білорусі — на цей раз від майстра Андрія, чия майстерня називається Yuran Straps. Ремінці шиються вручну з різноманітних матеріалів — натуральна шкіра, шкіра від вінтажній військової радянської та європейської амуніції, брезент, екзотична шкіра і навіть зі шкірозамінника (за бажанням клієнта). Прошивка, зрозуміло, також робиться вручну, сідельним швом.

Hand-made ремінець від Difues

Майстерня знаходиться в Мінську, замовлення відправляють не тільки в Росії і СНД, але і в далеке зарубіжжя. Хлопці роблять на замовлення не тільки практично будь-ремінці для годинників з натуральної шкіри, але і аксесуари — портмоне, браслети і т. п.

Ремінці та баклі для Panerai від HEROIC 18

Дуже якісні і ціновані фанатами Panerai ремінці коштують приблизно в районі $90-250, при цьому вони продаються вже відразу з баклей, що приємно. Окремо можна купити чудові баклі.

Ремінці з Німеччини

Кращий європейський інтернет-магазин ремінців. Вони, звичайно, продають і годинник, і виндеры, але основна спеціалізація — ремінці. Ремінці там є абсолютно будь-які: шкіра, включаючи екзотику, каучук, пластик, НАТО, об’єднані НАТО, браслети зі сталі, титану і так далі. Огляд 3 ремінців від Watchbandcenter.com

Salvadore-09 — замшеві ремінці для ваших Panerai

Красиві замшеві ремінці для годинників Панераи.

Де купити недорогі ремінці НАТО?

Купа недорогих ремінців NATO і Zulu.

Steve O Straps — найчесніші ремінці

Стів, який робить недорогі ремінці. Правда, ніякої екзотики, але зате будь-які кольори та типи: все, що побажаєте. Процедура замовлення непроста: треба повністю узгодити замовлення зі Стівом, вислати йому опис того, що саме потрібно. Ніякого опису того, що він робить, немає. Зате є цінники: всі ремінці коштують всього близько 40 доларів!

Paneray

Ремінці від Рея

Сайт — paneray.com
Дуже відома контора серед «панеристи». Основа продукції — зрозуміло, ремінці для годинників Панераи. Втім, вироби товариша Рея (знаходиться в Китаї, Гонконг, а шоурум — у Шанхаї) користуються успіхом і у хомажистов, а також любителів реплік.

Продукція високої якості і дуже різноманітна. Баклі з формуванням, з фігурками, запонки і. звичайно ж, ремінці. Унікальні, з вашим ім’ям, екзотичні, для жінок… Все, що душі завгодно. Ціни — від 150 дол. за ремінець без баклі і вище. Це стандартна ціна на ринку. Срібні баклі — 165 дол.

Приклади робіт:

Dstrap

Суворі чоловічі ремінці від данця Олафа Люгтена.

Лавочка працює під нехитрою назвою Dutch Custom Made Straps (воно ж DStrap.com) і робить чудові вінтажні ремінці для годинників. Зокрема, є спеціальна модель для Магретт, варіації для Панераи, ну і, само собою, для пілотів. А так, можна самому спорудити інтересуемий ремінець. Ціни — від 125 євро, але все обговорюване

Combat Straps

Ці ремінці робить майстер Аарон з Канади. Приємний у спілкуванні, цей літній мексиканець готовий зробити будь ремінець. Абсолютно. Із звичайних видів шкіри, шкіри жаби, змії, страуса, ската, алькантры, з будь-якими поєднаннями. Є й ремінці з шкіряних виробів часів WW2. Загалом, будь-які ваші побажання за досить помірну плату. Якість — чудове. Швидкість — теж.

Подивіться список його робіт. Вони говорять самі за себе. Ціна — 150-170 дол. без баклі і без додаткових «вивертів»:)

Panatime

Наш черговий огляд виробників ремінців присвячений компанії Panatime. Частина ремінців вона купує на замовлення, частина робить сама, однак цей невеликий виробник пропонує відмінний товар по відмінним цінами.
В основі своїй це, звичайно ж, різноманітні ремінці для годинників типу Панераи. Але, ясна річ, вони підійдуть і Магретт, і Марина Милитаре, і багатьом іншим годинах. Якість відмінна, вибір широкий: від екзотичних ремінців (є навіть зі шкіри слона) до різнокольорових дайверських. Ціни навіть на екзотику нижче ринку. Втім, ремінці на замовлення вони не роблять.
Загалом, ось кілька прикладів.