Magrette Moana Pacific Chronograph PVD: вау-фактор

98

Огляд годин Magrette Moana Pacific Chronograph

Невелика компанія з Нової Зеландії робить відмінні годинник. Останнє їх творіння — Moana Pacific Chronograph PVD (є також і варіант зі сталевим корпусом). Годинник є лимиткой. всього 1000 примірників, 500 були продані влітку, друга партія пішла в маси наприкінці вересня.

Годинник цікаві. Механізм — Seagull TY-2901 (ST1901), чий родовід іде ще від Блискавки і, відповідно, VENUS 175. Механізм в принципі досить надійний, однак за підсумками продажу першої партії на форумах зустрічалися скарги на його косяки. При цьому Magrette справно заміняла неякісні механізми. Будемо сподіватися, що у другій постачання ніяких косяків не буде. Тим більше що, за нашими оцінками, бракованих механізмів з перших 500 було близько 5 штук, якщо стежити за тим, що покупці писали на форумах.

Годинник діаметром 44 мм, корпус покритий PVD чорного кольору, при цьому немає підстав чекати, що він буде нестійким до подряпин: попередні години Магретт відрізняються стійкістю до подряпин. Заявлена водостійкість — 500 м, тут у нас є деякі сумніви, але, треба визнати, навряд чи комусь прийде в голову пірнати з хронографом з ручною механікою.

На вибір пропонується 4 різних ремінця, у тому числі з каучуку. Ціна — 545 дол. + 30 доставка. Непогано. Getat.ru у числі замовили дані годинник, так що незабаром чекайте тестів.

А поки — фото.