Maranez Камала

57

І тепер, огляд Maranez Лайан. Після місяця активного носіння, ми можемо зробити деякі висновки.

По-перше, недоліки.

Ремінець, хоча і досить якісна і м’яка, в жарку погоду він активно «малює» на зап’ясті, залишаючи за собою чорні смуги на шкірі. Так, це зрозуміло, економіка, ремені на рівні якості «Тата» не тільки логічно, на годинники від «Тата», але не «фірмовий» продукт. Але, крім цього, нічого не сталося з ремінь: струни на місці і немає ніяких потертостей.

Рухаємося далі. Напис Maranez на циферблаті-це дійсно важко зрозуміти, і не тільки в сонячну погоду. А самі букви сміховинно малі в порівнянні з цифрами.

Тепер про хороші речі.

Я не хочу повторюватися, але — головні переваги ті ж: ціна, зовнішній вигляд, комплектація та технічні характеристики. Стосовно повсякденного одягу, немає абсолютно ніяких проблем. Він не подряпатися, навіть на м’який чохол. Масивна, важка, але дивно зручна. Впадає в очі, не задаючи питань «що це морський військовий»: завдяки відсутності контактів. Величезна корона, як я і думав, не приносить ніякого дискомфорту. Навпаки, це один з відмінних речей про цих годинах. Він тримає свій заряд приблизно півтора дня, але я не перевірити його ретельно. Точність – ну, враховуючи відсутність другої руки і великі стрілки…це нормально, принаймні в порівнянні з показаннями стільникового телефону на день різниці не помітив. Вони напевно є, але, як я сказав, «жирні» руки приховати невеликі неточності.

Висновки. Не можна сказати, що Maranez, безумовно, повинно бути. Ці години-не для всіх. Однак, за ціною вони дарують багато радості і шанувальникам такого форм-фактора буде дуже складно пройти повз них. На жаль, ця модель повністю розпродана. У нас немає інформації про можливості нових релізів.

IMG_4034IMG_0699default1 IMG_4032IMG_4006 IMG_4026IMG_4007 IMG_4020IMG_4011 IMG_4003IMG_4001 IMG_3984IMG_3977