Marina Militare Hi-End під замовлення: Дорого, довго та круто

98

Marina Militare Hi-End під замовлення: Дорого, довго та круто

Всі ми любимо незвичайні речі. Особливо, якщо вони не як у інших. Адже якщо немає грошей на Панерай, то простіше було б купити або фейк, або дешеві швейцарські годинники. Але фейк — це вульгарно, а дешеві «швейцарці» — буденно. Бути як всі — нудно. Тому цікавіше вибрати ММ. А ще краще — зробити їх на замовлення. Годинник під себе.

Ці двоє ММ зроблені під замовлення одному старому доброму клієнту Getat.ru. Відразу скажу, що коштують вони недешево.

Перша ММ — у титановому корпусі, механізм — Unitas на «ручці» з «лебединою шиєю» (swan-neck). Циферблат — сендвіч, без всяких написів, завдано додатковий шар Суперлюминовы. Тієї, яку швейцарські заводи купують у Китаї для своїх моделей. Скло — сапфір.

Решемок — замовний з м’якої коров’ячої матовою шкірою. Дуже м’який ремінець, товстий і зручний. І «шорсткий». Бакля — в колір корпусу, але не титан.

Другі годинник — сталь з чорним PVD, аналогічний Unitas. Сендвіч з подвійною Суперлюминовой, сапфір, ремінець з коров’ячої шкіри, але більш жорсткий, бакля з чорним PVD.

Термін виконання цих годин — мінімум місяць. Вартість — від 5500 руб. В якості опції ми готові запропонувати під замовлення ремінці з крокодила, пітона різних розмірів і кольорів.

До речі, під замовлення вже з’явилися годинник з підводним човном на циферблаті…