Наша лімітка. Крок 1. Вибір напрямку

99

Друзі!

У цьому пості ми будемо задавати напрямок нашої лімітці.

Я домовився з португальським Borealis (який, як ви знаєте, споріднена Prometheus) і вони готові організувати нашу лимитку і виконати всі наші побажання (крім тих, що захищені патентом).

За ціною. Орієнтир — $350 з доставкою (це по тим характеристикам, що описані в попередньому пості). Ця ціна забезпечить гідне якість, так як отримати ще одну річ від того ж Тата немає сенсу. Її і так можна замовити. У нашій лімітці все буде оригінальним: корпус, циферія і так далі. Тобто це все буде розроблятися і потім виконуватися. Це не будуть готові корпуси від будь-якого виробника. Тому ми можемо зробити будь-корпус! Можемо зробити розмір 44 мм, наприклад, а якийсь інший. Це все предмет обговорення.

Назва годин — також предмет обговорення (крім того, що на цифере буде вказаний виробник — Borealis). Хоч «Підводні», хоч «Водолазні»…

Нижче наведено 3 напрямки дизайну, які я обговорив з Borealis. Ми можемо вибрати один з них в якості базового і далі вже доробляти його (GMT, дата, подібність скоби і так далі). Тобто спочатку — загальне напрям.

Отже, умовно, варіанти наступні:

1). назвемо його «сучасна інтерпретація»

2). це хомаж Panerai

3). хомаж старого Rolex, який був ще до перших Панераев

4). нічого не подобається, пропоную те

5). Варіант Alexey —

 image

финал

6). Фото, надіслані Maranez.

image image image

7. Варіант Pups з цифером від Anonimo.

image image

Прошу в когоментариях не влаштовувати холивары (нехай вони йдуть у попередньому повідомленні).

Пишіть, будь ласка, ваші уподобання за напрямами в порядку убування.

Приклад: я — Вася, мені подобається 3, потім 1, ну і зовсім не подобається 2. Тобто запис виглядає так 3-1-2.

Голосування завершиться 18 квітня о 22-00. Або після того, як один з варіантів набере більше 55 голосів. Якщо буде вибрано варіант 4 відбудеться новий раунд обговорення.

1. 1

2. 22 2

3. 3