Огляд годин Амфібія Red Sea

124

Огляд годин Схід Амфібія Red Sea

Схід Амфібія Red Sea. Давно хотів їх купити і протестувати, ось трапилась нагода.

Механізм тут ідентичний тому, що стоїть в Seaman, загалом, він однаковий для всієї лінійки Амфібій. Досить надійний і точний, середнячок та й тільки. Повторюся, косяк в ньому тільки один — незручний прискорений переказ дати (по суті, його зовсім немає).

Якість обробки циферблата гарне, але гірше, ніж у Seaman. Циферія зроблений з декількох площинах, але їх не помітно з-за не самих вдалих відтінків кольору (мається на увазі темно-синій і чорний з білим справи йдуть краще). В цілому, вся обробка корпусу зроблена трохи простіше, що називається, подешевше. У порівнянні з «оригіналом» (Luminox F-16) виглядає непогано, але різниця в якості корпусу видно. Так, не варто восхощаться незвичайним «суворим» дизайном Red Sea — він «схомажирован» у Люминокса, тільки положення заводної головки змінено.

«Скоба» мені не сподобалася. Зроблена в якості «нашої відповіді Панераю», але незграбно і безглуздо. Про захист мови не йде, тим більше що головка люфтить дуже пристойно, і це характерна риса даних годин. Ну, а якщо покористуватися годинами тривалий термін, то з’являються побоювання того, що вона взагалі відвалиться. І навіщо тут скоба?

Безель, схильний до подряпин, хоча він не поліруван. Теж саме відноситься і до браслету — дуже швидко покривається дрібними потертостями. Також є сумніви в довговічності фарби збоку безеля. Механізм засувки браслета, як і на усіх інших годинах серії, невдалий, схильний до швидкого розхитування.

Загалом, годинник з цікавим, але не самобутнім, на жаль, дизайном (все таки для мене Амфібія, — це не хомажи). Якість матеріалів не найкраще, але при такій ціні (4500-5000 руб.) цікаві в якості заміни Люминокса, якщо на нього не вистачає грошей. Ну, або якщо в ньому немає потреби. У годиннику є, нехай і спірна, але фішка — скоба. (У Seaman — фішки дві: форма корпусу і переливається колір цифера).