Огляд годин Cristopher Ward C70 Rosso Corsa

60

Огляд годин Cristopher Ward C70 Rosso Corsa

Ще одні чудові годинник від Кріса Уорда!

Для тих, хто ще не в курсі, поясню, що ця компанія була заснована в Лондоні приблизно 10 років тому кількома ентузіастами. Збірка всіх без винятку, навіть самих недорогих, годин проводиться в Швейцарії, дизайнерське бюро і сама компанія знаходиться в Лондоні. Роблять як власні, оригінальні моделі, так і хомажи.

Для мене більш цікаві їхні власні розробки, які виглядають дуже стильно і лаконічно. Одна з моделей вже була в огляді, це була класична кварцова модель.

С70 — спортивний хронограф. Теж кварц (ETA 251.272). Ця серія присвячена італійському гоночному автомобілебудуванню. Повнофункціональний хронографія, дата, сапфірове скло з покриттям антивідблиску (воно знаходиться з внутрішньої сторони скла, так що не зітреться). Заводна голівка загвинчується та водозахист цілком пристойна для хронографа — 10 АТМ.

Шкіряний ремінець із застібкою-метеликом дуже м’який і ніжний на дотик. Обробка прекрасна, в тон циферблата червона підкладка у вигляді точок.

Циферблат зроблений виключно якісно, самі годинник виглядають дуже акуратно. Діаметр — 42 мм, висота — 11,8 мм. Всього таких годин зроблено 500 штук.

На мій погляд, в якості кежуал-годин , під певну одяг і правильний настрій — саме те!

Ще раз переконався в тому, що найкращу якість не обов’язково має коштувати кілька тисяч євро.