Огляд годин Herc і Glitterati: дві відмінні моделі

97

Огляд годин Herc і Glitterati

Herc і Glitterati. Обидві марки спеціалізуються на різних хомажах — Breitling, Omega, Panerai і т. п. Однак, на відміну від багатьох інших «хомажистов» тут повторення дизайну і функціоналу швейцарських годинників йде не 1-в-1: варіації і за кольорами, і по дизайну. Це цікаво і, на мій погляд, додає цікавих варіацій. Ну і віддаляє годинник від класичних хомажей. Марка Herc чисто гонконгська, тоді як Glitterati — американська, хоча збірка йде теж в Гонконзі. Важлива відмінність Glitterati в тому, що на них стоять тільки сапфіри і тільки японський кварц. З-за цього цінова категорія відносно висока для азіатських годин.
Однак воно того варте! На мій погляд, Glitterati — одні з найбільш якісних годин з Гонконгу з пізнаваним дизайном і відмінним якість. За помірну, загалом-то ціну. Подивіться на обробку циферблата! Жодного косяка я не знайшов навіть уважно вивчаючи його.
Ремінець також найкращої якості, чудова вичинка та справжня шкіра. Ніяких паралелей з більш дешевими годинами ММ або Парніс.
Радує і те, що годинник йдуть в красивій коробці з інструкцією.

Що стосується Herc, то тут рівень якості виготовлення також високий. Хоча трохи і програє більш дорогому конкуренту. Це «трохи» виражається в ледь помітному одвірку на цифере — одна з міток зроблена недостатньо рівне (це причіпка, таке буває часто — на тих же Штейнхартах, а там ціна… в рази вище). Ремінець вище всяких похвал, безель крутиться, як годиться, в одну сторону, сапфір, дуже красивий ремінець.

Обидві моделі дуже гармонійні. Ніякого дешевого запаху від ремінців. Поряд з Тао, ці марки — кращі в Китаї.

Herc Automatic 178

— 43 мм, автоматичний механізм, індикатор дати, дня, прозора задня кришка, сапфірове скло, шкіряний ремінець

тут відео подібних годин – http://www.youtube.com/watch?v=TYbYWbN2p0A


Glitterati CHRONOGRAPH 2135

— 44 мм, автоматичний механізм (Japan Miyota OS20), індикатор дати, хронографія, сапфірове скло, шкіряний ремінець