Passages: унікальні «космічні» годинник на IGG

64

Представляємо унікальний часовий проект, який в даний час «збирає» народне фінансування на краудсорсінговой майданчику IGG — indiegogo. Та, власне, необхідні кошти вже давно зібрані (близько $470 000 при необхідних $75 000): годинники будуть запущені у виробництво. А у вас є шанс стати одним з перших покупців, благо ще залишається більше 10 днів до фінішу.

Отже, в чому суть?

quote2_edit

Це годинник, розроблені майстром Вільямом Шатнером (William Shatner), який одного разу зустрів підприємця Айлана Шруловица (Ilan Srulovicz), який, у свою чергу, заснував компанію Egard і тепер збирається випускати ці години. Не обійшлося без грамотного «голлівудського» піару: до компанії приєднався актор Каспер Ван Дін (Casper Van Dien), напевно знайома вам по фільму «Зоряний десант».

Bill_casper

Загалом, проект серйозний. І, на щастя, володіє деякими цікавими фішками.

Отже, годинник Passages.

Indiegogo-Shatner-Kickstarter-Crowdfunding-Marketing-PR-Agency-2.0

По-перше, корпус. Так, корпус незвичайної форми! Нарешті. Серед бюджетного сегмента таке зустрічається нечасто.

По-друге, творці заявляють, що циферблат годинника (а саме — диск індикатора Місяць/Сонце) покритий 100%-ної пилом астероїда. Загалом, така собі Всесвіт на вашій руці. Як ідея — цілком цікаво. Буде що розповісти друзям за кухликом пива. До речі, сам циферія з карбону.

Crowdfunding-Marketing-PR-Agency-2.0-William-Shatner

По-третє, опукле сапфірове скло. «І що», — запитаєте ви. А те, що при такому незвичайному корпусі — це незвичайна фішка, враховуючи ціну годин. Але про ціну — пізніше. І, до речі. заднє прозоре скло теж з сапфіра. Як у хороших брендів.

passags

По-четверте, це лімітка. З відповідною вигравіруваним підписом У. Шатнера. Плюс никальный номер. Ще один привід для пива. Ну, ви самі все розумієте.

limited-edition

По-п’яте, це не фешн. Не кварц. Це механіка: механізм у годин Miyota 8S27. Причому, не звичайний, а модифікований, показує індикатор Місяця і Сонця. Правильно, у нас же там «пил астероїда».

Shatner-Crowdfunding-Kickstarter

По-шосте, нестандартний вигляд самого циферблата. Цілком собі незвично і кидається в очі. Хоча, ясна річ, на любителя.

Ну і по-сьоме, приємні правильні бонуси: Суперлюминова на стрілках, антиблікове покриття, водозахист 50 метрів. Гарантія 3 роки.

Ну, що ще? Доставка планується в березні 2014 року.

І 4 види корпусу.

І ціна: $399.

Смачно?

Тоді вперед — http://igg.me/at/william-shatner-egard-watch/x/5759795

Проходьте реєстрацію на сайті IGG, вносите оплату — і все. Якщо що — можна відмовитися (але до моменту закінчення проекту на IGG). Getat.ru планує брати участь у проекті — замість запланованих раніше годин Xeric Xeriscope.

Crowdfunding-Marketing-PR-Agency-2.0-e1384719098264collection20131117135505-reward_straps