Про підсумки фотоконкурсу

120

Отже, наш другий фотоконкурс, присвячений годинах, завершено. Дякую всім учасникам і тим, хто брав участь в голосуванні!

Переможці:

IMG_7758 (

copernik-04IMG_7531 (
Докладніше дивіться тут

Як і в минулий раз, так, напевно, як і в будь-яких конкурсах, є ті, хто незадоволений результатами. Ті, хто вважає, що деяким фотографій були «накручені» рейтинги, які перемогли «не ті». Тут можна сказати тільки одне: правила конкурсу порушені не були. Всі фотографії, які брали участь у конкурсі, відповідали умовам конкурсу. Вибір «кращого фото» — справа вкрай суб’єктивне, лише професійний фотограф здатний відразу відсікти фото, де «фокус не там» або «композиція слабка». Для більшості ж ключовий фактор — «подобається» чи «не подобається».

Тим не менш, в ході конкурсу ми додали ще одну номінацію. Чому? Тому що в конкурсі була велика кількість дуже якісних фото — саме з точки зору гармонійності композиції, задуми та підбору кольорової палітри. Два таких шедевра стали переможцями у номінації «Вибір Getat.ru».

Призи переможцям будуть вислані протягом 2 тижнів з моменту закінчення конкурсу Поштою Росії. Просимо всіх переможців вислати нам на e-mail свої контакти.