Prometheus. Португальські дайвери з мега-фішкою!

60

Португальські годинник? Так, є й такі! Prometheus Watch Company.

В основному, дайвери. А також годинник у стилі IWC Portugese ?? Як символічно!

Отже, компанія португальська, невелика, заснована в 2008 році. Продає годинник по всьому світу, в тому числі з сайту. Досить відома на західних форумах і регулярно балує лимитками, в тому числі, форумными (як правило, іспанськими та португальськими). Але підписатися на них можна і з Росії. Компанія активно бере участь в обговореннях на форумах, постійно дає інформацію про постачання, терміни розробки, доставки і т. д. — тобто любить покупців. Це те, що подобається Getat.ru.

Цінники — гуманні, механізми — як від ЕТА, так і від Sea-Чайка (другі, не менш, а часто і більш надійні). Запчастини — з усього світу. Однак є і годинник Swiss Made.

Колекція не дуже велика, при цьому частина годин вже можна купити, так як вони випускаються невеликими тиражами. Це теж плюс, так як ми отримуємо якусь ексклюзивність.

Нудно? Стандартно? Можливо.

Однак і Прометея є своя фішка!

І яка!

Чарівне поєднання Суперлюминовы і Тритію!!! Тільки подивіться. Краса, та й тільки.

Ці годинники — Prometheus Baiji Automatic Tritium Diver — вибір Getat.ru. 279 євро. За ці гроші ви отримуєте безкоштовну доставку по всьому світу, сталевий корпус (43 мм) і браслет, водозахист 300 метрів, завинчивающуюся голівку, сапфірове скло з AR-покриттям, механізм Seagull Automatic ST2130, гарантію 2 роки. Та ексклюзив — стрілки з 3 тубами тритію, 12 туб тритію на мітках, а також суперлюминову на мітках. Ось це реально круто!

Само собою, ми не можемо пройти повз і незабаром затестим ці години у справі.