Richard Mille з індикатором перевантаження G

199

Ми рідко пишемо про наддорогих годинах в нашому блозі з тієї причини, що вони малоцікаві покупцям. Їх мало хто може дозволити собі купити, вони випускаються лімітованими серіями. Нарешті, їх мало хто і в живу бачив.

Однак сьогодні виняток. Це годинник Richard Mille RM 036 Tourbillon G-Sensor Jean Todt, представлені на Базельському годинному салоні-2013.

Нас вони зацікавили з двох причин. По-перше, годинник випущені за сприяння FIA (міжнародна автомобільна федерація) і названо її ім’ям президента старовини Жана Тодта. Це той самий екс-глава команди Формули-1 Ferrari, при якому Міхаель Шумахер виграв 5 чемпіонських титутов поспіль.

По-друге, годинник оснащені пристроєм вимірювання перевантаження, яку пілот відчуває при управлінні болідом (ну або звичайним автомобілем). Індикатор знаходиться біля позначки «12 годин». Перевантаження в G: з нуля в зеленому секторі до 8 в червоному. Функція годин називається G-Sensor, вона розроблена годинникарями з Renaud & Papi. Невже вона? Звичайно, ні, це просто фішка. Навряд чи такими годинами будуть користуватися гонщики, іншим цей індикатор ні до чого. Тим більше 8G! Наприклад, на трасі Формули-1 в Альберт парку (Мельбурн), максимальна перевантаження становить 3,4 G.

Всього таких годинників буде випущено 15 штук.

Richard-Mille-RM036-Jean-Todt Richard-Mille-RM036-Jean-Todt-Caseback Richard-Mille-RM036-Jean-Todt-G-Force-Sensor