Shanghai S179: перший погляд

74

Shanghai S179: огляд годин

У нас на тривалому тесті годинник Shanghai S179!

Годинники виробляються однією з трьох найбільш великих часових фабрик Китаю.

Отже, годинники коштують трохи більше 100 дол., щоправда, їх мало де можна купити: Shanghai торгує своєю продукцією тільки в Азії, а на Ebay популярні хомажи, але не оригінальні китайські вироби.

Корпус годинника діаметром 37,5 мм: за нинішніми мірками це жіночі годинники. або годинник для фанатів вінтажу. Висота — 12 мм, така бочечка. Безель і стрілки — рожевого кольору золота, ймовірно, це напилення. Цікаво. як воно покаже себе в експлуатації. Колір циферблату — кремово-білий, такий вінтажний колір, добре відтіняє стрілки і коричневий ремінець. Годинники показують години, хвилини, секунди, день/ніч, день тижня і дату. Непогано. Механізм — Shanghai automatic 21-jewel (який саме — поки незрозуміло). Корпус — стель, вага 66 грам. Скло — мінеральне, трохи випукле.

Ремінець на диво пристойний, м’який і матовий. Дуже добре підходить до годинника.

Отже. Доставка швидка, з Сінгапуру за місяць.

Упаковка відмінна, годинник в коробці під дерево, а зовні в щільній картонній коробці. Скрізь логотипи фабрики. Інструкція та гарантія на китайському.

Годинник зроблено дуже якісно. Жодного косяка немає. Циферблат ідеальний. Механізм працює тихо і плавно: як в швейцарських годинниках. Кнопки перемикання дати — все дуже точно і чітко. З першого заводу на 10 обертів запасу ходу вистачило годин на 15. Дуже добре.

Будемо тестувати. А поки що, на перший погляд, це одні з найбільш якісних китайських годин, зовнішнє виконання яких стоїть на одному рівні з бюджетної Швейцарією.

IMG_3742 IMG_3743 IMG_3744 IMG_3745 IMG_3747 IMG_3748