TAO 190 BD — огляд кращих годин 2011 року

67

TAO 190 BD — огляд кращих годин 2011 року

Абсолютно заслужено стали «Годинами року» за версією Getat.ru. Це дійсно унікальні годинники для китайських виробників.

Для початку — вони зроблені «за мотивами» Ulysse Nardin. А це рідкість для хомажей, в тому числі й тому, що дизайн UN досить складний. Це вам не ролики з памами робити.

Далі, корпус незвичайний, зрозуміло, як і кріплення ремінця. Це красиво і круто, хоча з заміною ремінця будуть проблеми (ну, якщо пошукати — знайдеться все). Якість корпусу (43 мм) — найвища, обробка циферблата чудова. Поєднання кольорів також досить вдалий, хоча не всі фото передають красу цих годин. Так, такий дизайн явно на любителя, але це плюс.

Механізм — клон 2836-2, не Сигулл, але працює відмінно. І купа функцій: години, хвилини, секунди, день, місяць, день/ніч… Дуже серйозно. Мало де у китайців є такий набір і, головне, добре працюючий набір! Складні китайські годинники — зазвичай лотерея, але не в даному випадку.

Скло — мінералка, ззаду теж, але для мене це не має значення, при такій-то ціні! А ціна близько 4 тис. руб. І, до речі, після «швейцарців», у яких антиблік частенько буває на зовнішній стороні скла (це щоб покупці частіше ходили в сервіс на полировочку), мінералка взагалі дрібниця!

Як завжди, Тао, упаковка солідна — коробка з шкіри (шкірзамінника, звичайно ж), ганчірочка для протирання… Все це радує.

Ремінець — каучкук, застібка-кліпса.

Тепер фото.