Тэхнэ Харрієр Реф. 392

71

Тэхнэ Харрієр Реф. 392

З нами один із самих останніх моделей приладів Техне (інтерв’ю з засновником компанії можна прочитати тут). Модель лунь реф. 392.02 Гб з нейлоновим ременем.

Кварцові годинники з діаметром 41 мм (повний розмір: 41 * 51 * 11.1 мм) з сапфіровим склом. Водонепроникні 5 атм і ціною $ 265.

Компанія знаходиться в Швейцарії, відповідно, годинник відправлені поштою звідти. Виробництво здійснюється аутсорсинг, тестування і упаковка проводяться в Швейцарії.

Власник компанії, пан Франк, – це дуже скрупульозний і допитливий чоловік.

Під час розмови з ним, ви зрозумієте, що він ніколи не буде брехати про якісь особливості на його годинник. Якщо він говорить, що він «водонепроникні до 50m», то це остаточно вміщує до 50м і годинники були дійсно перевірені з дотриманням стандартів ISO. Це не деякі знають, що виробник вказує тільки характеристики як формальність відірвані від реальності, в результаті ми отримуємо модель, в якій витоку води з калюжі, а він каже, що його водонепроникність до 300м.

І так, точний інженерний підхід видно в кожній деталі. Ми відкриємо коробку з пакетом.

Всередині — щось середнє між каталогом годинник, інструкція про характеристики годин і керівництво для мандрівників. Дуже цікавий і корисний матеріал, виконаний в характерному стилі армії.

Давайте продовжимо. У разі годинник-це легкий, тому його зручно подорожувати. Це не якийсь громіздкий ящик, який Ви відразу ж засунути в гардероб і оцінити до того часу, коли ви вирішите продати годинник крени. Ні, видно, що вони розраховують на випадок, щоб бути зручним. Як Maranez, наприклад.

IMG_4424 IMG_4423

Це перший раз, коли я бачу кварцові годинники відправляються з розширеною корону! Це реальна турбота про продукт. У цьому випадку, між короною та чохол був невеликий пластиковий щит.

IMG_4432IMG_4437

Годинник чудові, дуже незвично і притягує погляд. Майже всіх цікавить, хто виробник, і багато запитують, що стрілки на сонячних годинниках означає. Ми поговоримо про це далі. Тепер — недоліки.

І так, які недоліки? Немає практично нікого. Але на мій погляд, годинник не вистачає хорошої Авіатор шкіряний ремінець. Ще, ремінь НАТО вважається хорошим у базі даних, але тільки як доповнення реально.

І тепер, хороші речі.

 • Дуже гарне провадження у справі
 • Дуже корисний буклет в якості бонусу, при купівлі. Цікаво, чому виробники цих військових «типу» годинник не роби цього.
 • IMG_4448

 • Велике вікно дати. Це одна з головних особливостей годин! Я втомилася від великі наручні годинники зі сміховинно маленьким віконцем дати, які майже невидимі. І якщо ваше бачення не велике, це взагалі непотрібний компонент. І ці години використовуються льотчиками і водіями… це просто абсурд. Техне дуже цікаво вирішена проблема маленької датою — вони це зробили два колеса з цифрами, одна під одною. На одній — цифри від 1 до 15, за іншими — від 16 до 31. На момент 15-й день закінчується, перше колесо замінюється другий. Просто і геніально, а головне зручно.
 • IMG_4440

 • Ретро-шкала другого часового поясу. Він розташований на «6» Марк. Він виглядає досить цікаво, посилюючи схожість між годинник і авіаційні прилади. Як тільки стрілка доходить до позначки 24, він стрибає назад в одну. Існує також ще один показник — так звана «армія часу», 24-годинний індикатор на «9» Марк.
 • IMG_4443

  Що стосується фосфоресценции, він цілком пристойний. Годинник, звичайно, не загориться, як світильник, як ті, від Seiko робити. Який, іноді може бути занадто яскраво, як, наприклад, коли ваші очі втомилися.

  Резюме: у нас є оригінальні годинник з незвичайним дизайном. Ці годинник не для всіх. Для любителів авіації годинник і «армія» годинник — це просто річ. Для тих, хто не любить великих діаметрів: тут-середній, всього 41 мм. Годинник світло, також вважаючи ремінь НАТО. В цілому, годинник зручно і виглядає дуже добре. Корона теж досить зручний, і ціна є справедливою. Ну і для тих, кому потрібно більше вікно дати – це сильна купівля!

  IMG_4463 IMG_4459IMG_4444 IMG_4445IMG_4474 IMG_4471IMG_4477 IMG_4476