Тремтіть, італійчики!

65

Це хомаж номер один. Marina Militare 067 premium line. Абсолютно нове покоління преміальних «Марін». Нове тут все, починаючи від корпусу і закінчуючи ремінцем. Китайці перемогли свою головну проблему — погані ремінці. Тепер навіть і на моделях середньоцінового сегмента стоять цілком прийнятні ремінці. Що вже говорити про дорогих ММ…

У цих годин новий корпус (діаметр 44 мм). Тут якісне, дійсно чорне без розлучень покриття PVD. Механізм скоби зроблений інакше, ніж на всіх інших моделях, це більш складне кріплення. Скло — сапфір. Циферія дуже гарний, це не сендвіч, мітки намальовані, але вони опуклі, це характерна особливість цифера. Також на цифере вибитий значок підводного човна. Мітки і стрілки покриті суперлюминовой, світить яскраво.

Годинник дуже соковиті і яскраві, виглядають дорого. Яка там Пречиста і подібна дорога погань. Нова ММ — ось що дійсно круто. Годинники, які коштують 250 баксів, виглядають раз на 5 дорожче. Механізм — традиційний Unitas з «лебединою шиєю». Заводу вистачає більш ніж на добу.

Ремінець реально хороший. Якісна товста шкіра. Досить груба, щоб виглядати суворо, але і досить м’яка, щоб не натирати руку.

Настільки серйозним годинах — належну обгортку. Тому в Navy9.su ці годинники продаються в чудовому німецькому футлярі.