Wilson Watch Works: американський збирач годин

125

Невеликих часових виробників, бутиків і просто годинникарів нині розвелося дуже багато. Більшість — ліплять без докорів совісті найпростіші хомажи, не змінюючи дизайн, а лише прибираючи логотип компанії. Деякі — щось там намагаються подмутить, додати… І майже всі — ліплять цінники в районі 300-1000 євро. Ніби й недорого, не з вартістю оригіналу, але, з іншого боку, за просто хомаж — дохрена.

Втім, продукція таких товаришів, як правило, досить якісна.

Один з таких хлопців якийсь містер Х. Назвемо його так, тому що, незважаючи на те, що на форумах і відомо, як його звуть, на своєму сайті він ніяк не видається. Тільки пише «я».

Загалом, контора зветься Wilson Watch Works і називається ніфіга не по прізвища або імені власника, а за назвою містечка в Північній Кароліні, США.

Контора працює з 2008 року і має непогані відгуки на американських форумах.

Продає досить багато всього, починаючи від ремінців до годин Marathon. Ну і, само собою, збирає ряд хомажей. Механізми — від ЕТА і від Seagull. Сайт — http://www.wilsonwatchworks.com

Колекція — здебільшого пілоти і класика.

Ось, наприклад, пілоти Pilot Watch, ціною від 395 дол. Механізм — Unitas за додаткові 135 дол., скло — сапфір, 42 мм корпус зі сталі, водозахист 5 атм. Годинник як на фото стоять 555 дол. (з механізмом і ремінцем). Цінники не особливо гуманні, треба сказати, враховуючи те, що годинник просто збираються з покупних запчастин.

pw3