Xeric Xeriscope = Ingersoll?

100

Нещодавно ми писали про проект Xeric на Kickstarter. Даний проект ведеться великим американським годинним веб-магазином Watchismo. Годинник заявлені як унікальні, компанія запевняє, що веде їх розробку з 1999 року. Попит на Kicktarter на дану модель просто зашкалює. Зізнатися, ми самі подумували прикупити одні годинник і влітку 2014 року зробити їх огляд.

Проте деякі учасники проекту з’ясували один важливий факт: годинник XERISCOPE є ні чим іншим, як злегка зміненими годинами Ingersoll IN1812WH Polk.

Ось фото годин. Як видно, якщо Watchismo оцінює своє творіння в $400, то на ринку Ingersoll коштує $360. Характеристики, розміри і так далі — аналогічні, за винятком того, що на годинник Xeric буде встановлено сапфірове скло.

ingersoll

Для порівняння — годинник Xeric.

69644921495c5ac8a17fd4475097363a_large

Таким чином, Watchismo лише трохи змінила дизайн і додала колірних варіантів. Все б нічого. Але! Брехня компанії і заяви про унікальність — погана ознака. Буде якість годин вище, ніж у Ingersoll? Не факт, до того ж Watchismo не розкриває виробника годинників.

Загалом, ми будемо стежити за ситуацією. Тим, кого даний факт підроблення сильно розчарував, повідомляємо, що на Kickstarter завжди можна повернути гроші, поки проект не завершений і фінансування не надійшло компанії, опублікувала проект.